767-ER Taxiing

Türkiye’de Boeıng

Türkiye’de Boeıng

Türkiye Flag
Türkiye’de Boeing Hakkında

Boeing şirketi ve Türkiye arasında uzun yıllardır devam eden ilişki 1940’lı yılların ortalarında başlamıştır. Boeing şirketi, Türk Hava Yolları için ticari uçak tedarikçisi, Türk Silahlı Kuvvetleri için savunma ürünleri tedarikçisi ve Türkiye hava-uzay sektöründe önemli ve güvenilir bir ortaktır. Boeing aynı zamanda Türk toplumunun sorumlu bir üyesidir.

Person in Boeing t-shirt working on product
Türkiye’deki Ortaklıklar

Boeing, doğru çözümler sunabilmek ve teknolojik işbirliği yoluyla bilgi paylaşmak amacıyla, ticari ve askeri havacılık programlarında Türk hava-uzay sanayi ile işbirliği içindedir.

Worker in rubber gloves holding bottle of red liquid
Kariyer

Boeing’de kariyer yapmak size uzay ve havacılığın geleceğini şekillendirme fırsatı sunar. Burada, her biri piyasaya harika ürünler ve hizmetler sunmaya odaklı, 170.000’in üzerinde özel insanla çalışacaksınız. Bu ürün ve hizmetler;  yeni siber güvenlik çözümleri, ticari uçaklar veya yenilikçi uydu teknolojisi olabilir. Bu yol boyunca kariyerinizde ilerleyecek, dünyanın dört bir yanında ilişkiler kuracak ve uzay ve havacılık alanında dünyanın önde gelen isminde önemli bir rol üstleceksiniz.