Türkiye’de Boeing Hakkında

Boeing şirketi ve Türkiye arasında uzun yıllardır devam eden ilişki 1940’lı yılların ortalarında başlamıştır. Boeing şirketi, Türk Hava Yolları için ticari uçak tedarikçisi, Türk Silahlı Kuvvetleri için savunma ürünleri tedarikçisi ve Türkiye hava-uzay sektöründe önemli ve güvenilir bir ortaktır. Boeing aynı zamanda Türk toplumunun sorumlu bir üyesidir.

Daha Fazlası

Türkiye’deki Ortaklıklar

Boeing, doğru çözümler sunabilmek ve teknolojik işbirliği yoluyla bilgi paylaşmak amacıyla, ticari ve askeri havacılık programlarında Türk hava-uzay sanayi ile işbirliği içindedir.

Daha Fazlası

Kariyer

Boeing’de kariyer yapmak size uzay ve havacılığın geleceğini şekillendirme fırsatı sunar. Burada, her biri piyasaya harika ürünler ve hizmetler sunmaya odaklı, 170.000’in üzerinde özel insanla çalışacaksınız. Bu ürün ve hizmetler;  yeni siber güvenlik çözümleri, ticari uçaklar veya yenilikçi uydu teknolojisi olabilir. Bu yol boyunca kariyerinizde ilerleyecek, dünyanın dört bir yanında ilişkiler kuracak ve uzay ve havacılık alanında dünyanın önde gelen isminde önemli bir rol üstleceksiniz.

Daha Fazlası